Školní rok je dávno v plném proudu, maturanti si pomalu prošli prvních několik maturitních otázek, prvňáčci se seznámili se čtením i psaním, a z naší pleti vybledly poslední zbytky opálených slunečních paprsků.

Nevím jak vy, ale já jako táta nejmladšího, ročního kluka, ještě občas v noci místo spánku otevírám oči, přidržím je sirkou a snažím se maximálně pomáhat, s čím je potřeba. A ráno mi to pak chybí…, až moc.

Nepřekvapilo mě proto, že když jsem na konci loňského roku ukázal v Klubu zdraví v Chotěboři náměty na témata pro letošní rok, název ODPOČINEK zaškrtla většina návštěvníků.

Většina z vás, čtenářů tohoto článku, se říjnového setkání o odpočinku nezúčastnila, přeci jen nás tam z Chotěboře a okolí chodí jen pár. Právě pro tento účel pravidelně vydáváme sešitek, který si můžete dodatečně přečíst v klidu svého domova.

Na stránce našeho Klubu zdraví v Chotěboři najdete podrobnosti o našich setkáních, včetně témat do konce letošního roku. Na tomto místě vás chci ale seznámit s tématy pro příští rok 2016:

leden - Jáhly a amarant
únor - Čaje
březen - Polévky 
duben - Stres 
květen - Špenát 
červen - Snídaně 
září - Co je to štěstí 
říjen - Mrkev 
listopad - Neobvyklá zelenina 
prosinec - Předvánoční setkání

Těším se s vámi na nějakém z našich setkání a přeji vám shůry opatrovaný zbytek roku

Aleš Kocián