DŮLEŽITÁ INFORMACE – prozatím byla psychologická setkávání ukončena.

 

…aby mezi námi bylo jasno… psychologická setkávání – my jim civilně říkáme „psychokecy“ – jsou pravidelná setkání s psychologickým poradcem na téma „Jak uzdravit naše vztahy?“Psychokecy 2013_10web

Setkání probíhají 1x za 14 dnů v pátek, vždy od 17:30 v Chotěboři, v prodejně zdravé výživy manželů Mandlových (viz kontakty). Jejich termíny jsou uveřejněny na v sekci „Diář“. Náplní setkání je krátká přednáška s následnou diskusí. Tématem jsou problémy týkající se mezilidských vztahů, komunikace či výchovy a konkrétní program jednotlivých setkání volí dopředu sami účastníci (případně v komentářích na této stránce můžete svou volbou přispět i vy – viz níže).

Setkání vede psychologický poradce Mgr. Vlastimil Marušák. Od voleb 2014 je starostou Golčova Jeníkova. Dříve pracoval jako supervizor, metodik a sociální pracovník občanského sdružení Hewer, které poskytuje sociální služby v domácnostech mnoha set klientů v 7 krajích ČR. Mj. organizuje a vede sebezkušenostní psychologické výcviky na témata osobnostního růstu.